Jak zabezpieczyć powierzchnie przed zniszczeniem w trakcie wiercenia otworów w betonie

Jak zabezpieczyć powierzchnie przed zniszczeniem w trakcie wiercenia otworów w betonie

Data

W dzisiejszych czasach coraz więcej Klientów zwraca uwagę na estetykę podczas wykonywanych prac. Właśnie dlatego niezwykle ważne jest dokładne i prawidłowe zabezpieczenie powierzchni wrażliwych nie tylko przed, ale i w trakcie przeprowadzania prac związanych z wierceniem otworów w betonie. W tym wpisie dowiedzą się Państwo, jakie techniki stosujemy, aby zapobiec zniszczeniom podczas realizacji zleceń.

 

Odpowiednie zabezpieczenie powierzchni przed wierceniem w betonie

– o czym należy pamiętać przed rozpoczęciem prac?

 

Oprócz doboru odpowiednich narzędzi podczas wykonywania otworów w materiale zbrojonym niezwykle istotne jest prawidłowe zabezpieczenie powierzchni w trakcie prac. Zatem jak prawidłowo zabezpieczyć powierzchnie przed zniszczeniem w trakcie wiercenia otworów w betonie? Przede wszystkim wyposażyć miejsce pracy w specjalną folię malarską czy kartony, a także przeprowadzić jego dokładną analizę pod kątem znajdujących się w nim przewodów elektrycznych czy rur wodociągowych, które mogą ulec zniszczeniu podczas przewiercania powierzchni. Nawierzchnie płaskie takie jak podłogi czy posadzki powinny również zostać wyłożone specjalnymi nieprzemakalnymi matami, ponieważ zawsze istnieje ryzyko rozszczelnienia któregoś z używanych urządzeń.

 

Narzędzia oraz obroty stosowane podczas wiercenia – wpływ techniki na bezpieczeństwo powierzchni betonowych.

 

Zabezpieczenie powierzchni w trakcie wiercenia otworów w betonie przed zniszczeniem to nie wszystko – kolejnym krokiem w osiągnięciu zadowalających efektów jest dobór prawidłowego sprzętu, jak i techniki pracy. W Cut Precision wykorzystujemy w tym celu technikę diamentową, w trakcie której stosujemy system chłodzenia wodą wraz ze specjalnymi pierścieniami do jej zbierania podłączonych do odkurzacza.

Profesjonalne wiercenie otworów w żelbetonie, kamieniu, cegle i granicie przez fachowców w Cut Precision!

Jakie urządzenia powinno stosować się podczas czynności, którą jest wiercenie w betonie? Jak prawidłowo zabezpieczyć miejsce pracy przed zniszczeniem? W tych kwestiach mogą Państwo polegać na firmie Cut Precision, która bardzo duży nacisk kładzie ochronę mienia podczas wykonywania otworów w betonie.

 

Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o wycenę. Kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość lub zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji.

Więcej
artykułów